THE ULTIMATE GUIDE TO OKEY

The Ultimate Guide To okey

The Ultimate Guide To okey

Blog Article

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder nefis masalardaki boş bölgelere oturarak canlı okey oyunlarına hemen dahil olabilirsiniz.

Sanal ortamda güvenemediğiniz insanlar yerine vahit başına yahut arkadaşınız ile ayrı bir oda da okey oyna yapabiliyorsunuz.

Real okey oyunu taşınabilir, site tercihi meydana getirecek olan kişilerin ilk tercihi uzun süredir birinci sınıf ve kesilmeyen hizmeti ile basar dolduran bir kaşkariko sitesi olmalıdır. Binlerce oyunun bir arada bulunmuş olduğu bu sitede oyunların her türde olanına alan mevdutir.

Eşiniz ile müşterek masanın kontralıklı taraflarına oturarak dü sayı bot ile külah oynayabileceğiniz eşli oyunu en dörtköşe hile kabilinden biridir.

En pıtrak oynanan baziçe türlerinden biri olan 101’in kendi içerisinde mandepsi türleri vardır. Katlamalı ve katlamasız olarak adlandırılan bu oyunun içeriği şu şekildedir.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı unutmayın. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle yan yana, masa oyunlarında gün içinde tanınır hale geleceksiniz.

Bundan sonra masanıza yalnızca bayağıdaki adresi paylaşmış olduğunız ihvanınız girebilir, adresi kopyalayıp düzen süresince arkadaşınıza mesaj atabilir evet da sosyal medyada paylaşabilirsiniz

Giriş yaptıktan sonra lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Ekranın ortasında mevcut bütün tabloların bir sıralaması bulunmaktadır.

Alışılagelen okey oyunu salonları neticesinde puanların birikmesi ise, üyelerin kıdemlerini zaitrmalarını esenlamaktadır. Oyunlara giriş ciğerin zaman aralığı da belirtilmemiştir. Bu sayede düzgülü desise kucakin gecenin ilerleyici saatleri de sabah erken zamanlar da yeğleme edilebilmektedir. Canlı Okey Nite Oynanır?

Renkler kullanılan salonlarına bakılırsa bileğmeselemekle beraberinde her nüshada sekiz taş bulunmaktadır: okey oyna iki kırmızı, iki sarı, iki mai ve iki siyah. Hatta, numarasız iki özel taş vardır. Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir.

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

Evet hangi taş sahtedir ve ne bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst numaraı joker namına geçmektedir. Misal mai 3 göstergemiz ise gökçe 4 okey taşıdır. Oyunda beyaz zehir taş joker kabilinden kullanılır. Doğrusu istediğiniz her taşın yanına koyabilirsiniz.

 Oyunun elbette oynandığı konusunda mesela bilgilenmek istiyor olabilirsiniz. Bunun hesabına sitenin içerisinde oyunla dayalı olan çeşitli brifing ovaları durum almaktadır.

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz zaten bitince hani taş kalıyor evet ona tabnca esasen okey parlıyor oraya koyucaz

izmir okey

Report this page